KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14687148
nr 1468 7148
Carl Herman Wetterwik
(1910-1949), Sverige
Signerad, blandteknik, 38x52, yttermått inklusive ram: 58x70 cm
Carl Herman Wetterwik, född i Uppsala 1910, död 1949, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
tisdag 24 maj 2022
kl 20:47:53
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
Carl Herman Wetterwik
Läs mer om Carl Herman Wetterwik